Co oferujemy?

Inspirujemy do działania i tworzenia pozytywnych zmian w otoczeniu

Doświadczony zespół
Wsparcie do 400 tys. zł
Dostęp do parku maszynowego

Na początek

Dobry start

Czeka na Ciebie zgrany zespół ekspertów, który dzięki bogatemu doświadczeniu patrzy na wyzwania z różnych perspektyw i pomaga podjąć trafne decyzje. Opieramy współpracę na partnerstwie, inspirujemy do działania i tworzenia pozytywnych zmian w otoczeniu. Chętnie porozmawiamy z Tobą, o tym, jaką ścieżkę akceleracji wybrać, zdiagnozujmy braki i potrzeby oraz podpowiemy, jakie działania warto zrealizować.

Finansowanie

Grant w wysokości
do 400 tys. zł

Do tej pory pozyskaliśmy 38 mln złotych wsparcia ze środków Unii Europejskiej na rozwój start-upów. Dzięki temu pomogliśmy wystartować 80 początkującym biznesom. Tym razem kwota wsparcia do 400 tys. zł czeka na Twoje przedsięwzięcie. Pamiętaj, że przez cały czas możesz korzystać z doradztwa naszych ekspertów, którzy pomogą Ci zaplanować racjonalne wydatkowanie środków i uniknąć błędów.

Przygotowanie

6 miesięcy wsparcia w rozwoju modelu biznesowego

Zapewniamy regularne konsultacje z opiekunami start-upów, w tym konsultacje biznesowe z zakresu finansów i analizy opłacalności oraz z mentorami biznesowymi i technologicznymi. Aby zweryfikować założenia biznesowe, weźmiesz udział w warsztatach z rozwoju modelu biznesowego, warsztatach z prezentacji oraz przygotowania do przedstawienia pomysłu inwestorom.

Technologia

Dostęp do parku maszynowego i wiedzy ekspertów

Udział w akceleratorze to okazja do sprawdzenia, jak działają najwięksi. Dowiadując się, jak funkcjonuje park maszynowy, lepiej poznasz potrzeby naszych partnerów i dopracujesz swoje rozwiązania. Wizyta na terenie parku maszynowego to również okazja do wymiany doświadczeń z pracownikami. Możesz też skorzystać z przestrzeni do pracy na terenie zakładu przemysłowego i przeprowadzić testy innowacji.

Prezentacja

Możliwość prezentacji rozwiązań przed inwestorami

Możesz liczyć na nas na każdym etapie, także wtedy, gdy Twoje rozwiązanie będzie gotowe ruszyć w drogę. Weźmiesz udział w Demo Day – spotkaniu, które łączy świat start-upów i wielkiego biznesu. Dostaniesz szansę, aby zaprezentować produkt przed zarządem i kontrahentami partnerów, a wszystko to przy udziale mediów. Po tym wszystkim, nie zostaniesz sam(a). Poprowadzimy dla Ciebie intensywne działania postakceleracyjne, aby wesprzeć dalszy rozwój modelu biznesowego i Twoich założeń.